piątek, 16 listopada 2012

Jestem ;)

Witajcie. Pojawiam się na blogspot.com bo inna witryna już mnie dobijała! Mam nadzieję, że tutaj lepiej będzie mi się pisało dla Was moje opowiadanie. Już teraz zapraszam na pierwszy odcinek!
Miłego czytania - BeLa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz